Zvolte kategórii

Kontakty

YODEYMAPARIS.CZ
Zebra Group s.r.o. Na Priehon 70
94905 Nitra
tel: +420 723 642 926
info(a)yodeymaparis.cz

Nejprodávanejší


O nás

Kdo jsme?

Jsme profesionální tým vyškolených prodejců. Naší snahou je Vám nabídnout kvalitní parfémy za atraktivní ceny.

Proč Yodeymu?

Značka Yodeya Paris svojí 25- letou historií je úspěšně etablovaná na trhu parfémů v celé Evropě. Výroba parfémů se nachází pár km od Madridu. O kvalitě parfémů netřeba mnoho psát, opravdu se stačí osobně přesvědčit, nebo zeptat milionů spokojených zákazníků.

V čem jsme výjimeční?

Nejsme jen eshop - jsme obchod. Navštivte nás osobně v maloobchodě, nechte se spolu s námi vlákat do všech vůní pomocí testerů, které pro Vás máme připraveny v maloobchodě. Vytvořte si dostatečný časový prostor pro otestování vůní, o které máte zájem. Samozřejmě Vám ochotně poradíme a pomůžeme s nákupom.

Proč si při nákupu vybrat nás?

Kromě toho že jsme dlouholetí prodejci a vzhledem na naše specifika, máme silnou podporu obchodní značky Yodeyma Paris. Co to znamená pro Vás? Během roku pro Vás máme připraveny různé akce, jako např. distribuce MINITESTERU zdarma při objednávce parfému 100ml, katalog parfémů, cestovní vlhčené ubrousky, laky na vlasy, odličovací mléka, ... O platnosti právě prebiehjúcj akce Vás informujeme na fb stránke.

Ako nás kontaktovat?

Pro objednání zboží: přes eshop, telefonicky nebo mailem. Samozřejmě i osobně v maloobchode.Pre informace o objednávce -telefonicky nebo emailom.Vzhľadom na množství objednávek je nejrychlejší způsob objednání elektronická nebo telefonická objednávka s platbou jako dobírka. Naší snahou je expedovat zboží co nejrychleji, při platbě převodem však čekáme na úhradu, a expedujeme až po úhradě.

yodeymaparis.cz ň prodej parfumu yodeyma

yodeymaparis.cz  - prodejce

  yodeyma prodej imitac vuní . parfum

  yodeymaparis.cz - prodej yodyma parfem
Tatiana Barbora Veronika   Ladislav
info@yodeymaparis.cz          +420 723 642 926            +420 739 827 386

 

 
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

NGQxY